Belarus Geceleri

Belarus bir diğer ismi ile bilinen Beyaz Rusya 1991 senesinde bağımsızlığını tüm dünyaya ilan etmiştir. Ülke kendini bu zamana kadar neredeyse her yönde geliştirip yenilemiştir. Geliştirip yenilemesinin sebebi ise ülkenin İkinci Dünya Savaşı esnasında büyük yıkım ve tahribata uğramasıdır. Bu yıkım ve tahribatın ardından ülkece el birliği yapılarak şimdiki güzel ülke Belarus ortaya çıkmıştır.

Belarus tarihi, kültürel tüm dünyada son derece büyük bir üne kavuşan Belarus geceleri ile beraber adından sıklıkla söz ettirmektedir.

Ülkeyi gezip gören turistlerin en beğendiği ise Belarus geceleri olmuştur. Aynı zamanda Belarus’un başkenti olan Minsk şehri de sunmuş olduğu son derece renkli gece hayatı ile tanınmıştır..

Belarus’un Ünlü Gece Mekanları 

Belarus denildiği zaman hemen hemen herkesle aklına gece hayatı ve gece mekanları gelir. Bu gece mekanlarında sizler de farklı tarz aktivite ve eğlenceler düzenleyebilirsiniz. Bu eğlence ve aktiviteler arasında danslar, karaokeler, oyunlar ve daha pek çok eğlence çeşidi yer almaktadır.

Belarus’un en ünlü gece mekanları ise şunlardır. Next Club Minsk, Dozeri Club, Madison Club, Bogema Karaoke Club, Disco Club, Next, Rich Cat Club, Black House Club, Private House Club bu ünlü mekanlar arasında yerini alır.

Bu mekanların fiyat aralığı ise 5 ya da 15 euro arasında değişiklik gösterebilir. Sizler de daha ünlü ve güzel bir mekana gitmek istiyorsanız fiyatlar mekanın şıklığı ve nezihliğine göre de artış gösterebilir.

Belarus’da ya da Minsk’te Gece Mekanları Saat Kaçta Kapanıyor?

Belarus ya da beyaz Rusya’yı gezip gören turistlerin ilk memnun kaldığı şey Belarus geceleridir. Çünkü mekanlarda genellikle genç nüfus olduğu için gece daha eğlenceli ve güzel geçer. Gerek müziği ile gerek tasarımı ve hizmeti ile beraber mekanlar her yönden müşterisini tam anlamıyla memnun eder. Bu yüzden Belarus geceleri daima yoğun ve tempoludur. Belarus gece hayatı genellikle akşam erken saatlerde başlar. Asıl eğlenceler ise gece yarısında başlayıp sabah 6 ya da 7’ye kadar devam eder. Bu yüzden mekanların açılıp kapanma saatleri akşam 8.00 ve sabah 7 arasındadır.

 

Related Posts

Minsk Tatil

Ekim 10, 2022

Minsk Tatili

Ekim 9, 2022

Minsk Rehber

Ekim 8, 2022

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Minsk Gece Hayatı