Belarus Turu

Belarus turu ile ülkenin doğal güzelliklerini keşfetmek ve kültürünü öğrenmek ister misiniz? Belarus Orta Avrupa’nın kuzey doğusunda yer almaktadır.   Belarus’un başkenti Minsk şehridir. Halkın çoğunluğu Rusça konuşmaktadır. Aynı zamanda eğitim dili de Rusçadır. Minsk Belarus’un en büyük şehridir. Yaklaşık 2 milyon nüfusa sahip olmakla birlikte ülkenin tam ortasında yer alan bir şehirdir. Belarus aynı zamanda Beyaz Rusya olarak bilinmektedir. Belarus’un ekonomisi genellikle tarım ve üretim sektörüne bağlıdır. Yerleşim yerleri olarak halk doğa ile iç içedir. Ülkenin  %40-50si yeşillikler ile kaplıdır. Her yerde parklar ve bahçeler bulunmaktadır. Yemek kültürü olarak genellikle et ağırlıklı beslenmektedirler. Dağlarla kaplı bir ülke olduğundan et yeme oranı oldukça fazladır.

Belarus turu ile ülkenin doğal güzelliklerini ve sanat merkezlerini gezip görmek isterseniz vize işlemlerine gerek yoktur. Belarus’da hava oldukça soğuk olduğundan dolayı genellikle yaz aylarında yapılan turlar daha çok tercih edilmektedir. Belarus topraklarının denize kıyısı olmamakla birlikte yerleşim yerleri düz ova üzerine kurulduğunda gezmesi oldukça keyiflidir.

Belarus Turu Avantajları

Belarus turları ile birçok yeri görmek, tatil yapmak, kültür ve sanat merkezlerini ziyaret etmek isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Belarus turlarının avantajları;

-Ülkenin tüm doğal güzellikleri, sanat ve kültür merkezleri ziyareti yapılır.

-Konaklama imkânı sunulmaktadır.

-İnsanları oldukça yardımsever olmasıyla beraber firmamız her konuda sizin yanınızdadır.

-Oldukça uygun fiyatlara Belarus turu hizmeti sağlanmaktadır.

-Firmamız ile iletişime geçmeniz oldukça kolaydır.

-Tura katılım gösterdiğinizde rehberlerimiz size eşlik etmektedir.

Çok yağış görülen bir ülke olan Belarus, yeşil alanların oldukça fazla olmasının yanı sıra sanat ve kültür merkezidir. Ziyaret edilecek birçok mimarisi, müzesi, kütüphaneleri, sanat merkezleri, opera salonları bulunmaktadır. İnsanları birbirine karşı oldukça saygılıdır. Aynı zamanda turistlere karşı da yardımsever bir tavır sergilemektedirler. Bunca güzelliğe sahip olan ülkeyi gezmek ister misiniz? Yılın her döneminde Belarus turları yapılmaktadır. Hava şartları oldukça soğuk olması nedeniyle yaz aylarında daha çok tercih edilse bile kış aylarında gezmenin de ayrı bir keyfi vardır. Belarus turu oldukça keyifli olmasıyla beraber tercih edebilirsiniz. Bu imkanlarından faydalanmak için bizler ile iletişime geçiniz.

 

 

Related Posts

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Minsk Gece Hayatı