Beyaz Rusya Gece Hayatı

Milyonlarca insan tarafından merak edilen beyaz rusya gece hayatı kapılarını uygun fiyatlarla misafirlerine açmaya devam ediyor. Birçok kampanyanın da yapıldığı bu turizm alanında gece hayatının tadını çıkarmak mümkündür. İsteyenler iki ya da üç günlük ekonomik paketlerden faydalanabilirken, isteyenler ise tatillerini bir haftaya kadar uzatabilirler. 

 Beyaz Rusya Gece Hayatında Neler Var? 

 Eğlencenin ve coşkunun sınırsız bir şekilde yaşandığı Beyaz Rusya’da gece hayatı daha çok Minsk kentindedir. Hatta çoğu turist bu kenti Belarus ülkesinden daha çok tanıyor ve seviyor. Buraya gelenleri bekleyen yüzlerce gece kulübü var. Bazı gece kulüpleri 24 saat açıktır. İçinde çalan dj’ler hem ülke hem de dünya çapında tanınmış kişilerden oluşuyor. Her bütçeye uygun mekanların 24 saat açık olması gelen turistlerin seçenek sayısını da arttırmaktadır. Bu açıdan bakıldığında Minsk, tıpkı İstanbul gibi ”uyumayan şehir” olarak tanımlanıyor. 

 Turlara rezervasyon yaptırmak ve bu turlar vasıtasıyla Beyaz Rusya’ya gelmek de mümkün. Tur düzenleyen organizasyonlar gezi ve konaklama gibi hizmetleri karşılamaktadır. Beyaz Rusya’yı albenili kılan bir diğer unsur ise içki fiyatlarıdır. Alkol fiyatları son derece ucuz olduğu için de burası sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle son beş yıl içerisinde Ukrayna’ya oranla eğlence fiyatlarının yarı yarıya düşmüş olması, burayı tercih edilir kılıyor. 

 Beyaz Rusya’da Tatil Yapmanın Avantajları 

 Özgür bir tatilden yana olanlar tursuz ve bireysel olarak da bu ülkeye gelebilirler. Konaklama, gezi rehberi gibi alanlarda danışmanlık hizmetleri de en uygun fiyatlarla alınabilir. Son yıllarda binlerce Türk’ün tatil ve eğlence amaçlı bu ülkeye gidiyor olması Türklerin bölgede tanınmasını da sağladı. Bu sayede Türkler, orada çokça tanınmakta ve sevilmektedir. 

 Konaklama için her cebe uygun pansiyonlar ve oteller var. Daha lüks seçimler için dört ve beş yıldızlı oteller de şehir merkezine yakın bir konumda yeni konuklarını bekliyor. İsteyenler ilgili sitelere girerek galeri bölümüne tıklayabilir ve şehir hakkında çok daha detaylı bilgi sahibi olabilirler. Turlara katılmak içinse telefon ve internet aktif olarak kullanılabilir. Dansın ve eğlencenin büyük bir coşkuyla yaşandığı Minsk kenti bu yaz da her yaz olduğu gibi yeni misafirlerini bekliyor. 

Related Posts

Minsk Turu

Haziran 6, 2018

Minsk Turları

Haziran 6, 2018

Minsk Tur

Haziran 6, 2018

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir