Minsk Turu

Beyaz Rusya; Belarus

Belarus, her geçen gün turizm anlamında önemi artmakta olan bir ülkedir. Beyaz Rusya şeklinde adlandırılmakta olan ülkenin başkenti Minsk’tir ve ziyaretçiler genellikle Minsk için gelmektedir. Minsk’in çeşitli özelliklerine ek olarak çoğunlukla gece hayatı tercih edilmektedir. Eğlenmek için, kafa dağıtmak ve keyifli bir zaman geçirmek amacı ile Minsk’i tercih eden kişiler, şehir insanının son derece sıcakkanlı olmasından dolayı tatil sürecinden en üst seviyede verim almaktadır. Bu sayede kaliteli ve bol eğlenceli bir süreç geçirmek mümkün hale gelmektedir.

Belarus, Türkiye’den uçak ile gidildiğinde ortalama olarak 2 saat sürmektedir. Direkt sefer olarak uçuşlar sadece Atatürk Havalimanından yapılmaktadır. Şehrin çok ünlü olmasına nazaran, bilinmeme oranı da aynı şekilde oldukça fazladır. Bu sebeple de Minsk’i ziyaret eden kişiler genellikle bazı tur firmaları ile hareket etmektedirler. Çoğu kişi, tur firmalarını tercih ederek gidiş-dönüş işlemlerini halletmekte ve konaklama işlemlerinin sorumluluğunu da bu firmalara verebilmektedir. Firmamız da Minsk turu düzenlemekte ve ziyaretçilerin daha konforlu bir tatil yapmasını mümkün kılmaktadır. Birbirinden farklı alternatif sayesinde kaliteli bir yolculuk yapılabilmektedir.

Minsk Turları

Beyaz Rusya’nın başkenti olan Minsk çok farklı özellikler barındırmaktadır. Daha çok gece hayatı ile bilinmekte olan Minsk’te yüzlerce gece kulübü bulunmaktadır. Düşük bütçeli kişilere hitap edilmesi amacı ile hizmet vermekte olan çok sayıda gece kulübünden farklı olarak yüksek bütçeli kişiler için de onlarca kulüp yer almaktadır. Minsk’i aktif bir şekilde geçirebilmek amacı ile genellikle tur şirketleri tercih edilmekte ve tur rehberlerinin yönlendirmesinin ardından güvenli bir şekilde süreç geçirilebilmektedir. Firmamız da bu alanda hizmet vererek daha konforlu bir şekilde tatil yapmayı mümkün hale getirmektedir.

Minsk’in gittikçe fazla tercih edilmesinden dolayı tur firmamız tarafından çok daha fazla sayıda tur düzenlenmektedir. Düzenlenen turların fiyatlarının piyasanın büyük ölçüde altında olmasından dolayı kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Uzman ve Minsk hakkında detaylı bilgi sahibi olan personelimiz tarafından gerçekleştirilmekte olan tur boyunca konforlu ve güvenilir bir şekilde seyahat edilebilmektedir. Bu sayede Minsk’ten ve Minsk’e gidiş sürecinden en üst seviyede verim alınabilmektedir.

 

Related Posts

Beyaz Rusya Gece Hayatı

Mayıs 31, 2019

Minsk Turları

Haziran 6, 2018

Minsk Tur

Haziran 6, 2018

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir