Belarus Minsk Gece Hayatı

Belarus minsk gece hayatı herkesin hayallerini süsleyen türde bir tatilin belki de en can alıcı noktasıdır. Minsk, gece hayatını sevenler için harika bir yer. Dans etmeyi ve parti yapmayı seviyorsanız bir veya birkaç gece kulübüne göz atmalısınız.

Minsk Gece Hayatı Rıch Cat Gece Kulübü.

RICH CAT gece kulübü, zevkle yapılmış, etkileyici bir tasarıma sahiptirTüm salonlarda ve mekanın çevresinde büyük beyaz heykeller bulunur. Bu şaşırtıcı değildir. Çünkü kedi kulübün bir sembolüdür.

Burada çalınan en yaygın müzik stilleri R’n’B, Mashup ve pop’tur .RICH CAT barmenlerinin kaliteli mutfağı (Avrupa, Japon) ve eşsiz kokteylleriyle kulübün konuklarını her zaman etkiliyor. Minsk’teki bu seçkin tesiste bir ziyafet (130 kişiye kadar) veya büfe masası (800 kişiye kadar) sipariş edebilmektedir. RICH CAT biraz katı bir kıyafet kuralına sahiptir ayrıca girişlerde kimlik kontrolü yapılmaktadır.

Belarus Minsk gece hayatı içerisinde yer alan ve farklı eğlence tarzları sunan oldukça popüler mekanlar bulunmaktadır.

Minsk Gece Hayatı Dozari Gece Kulübü.

Bağımsızlık Caddesi üzerinde bulunan Dozari kulübü, başkentin en ünlü gece kulüplerinden biridir. Modern iç mekan, çeşitli salonlar, iyi barmenler, muhteşem gösteriler; tüm bunlar “Dozari” kulübünün geniş bir müşteri ağına sahip olmasını sağlıyor.

Minsk’te aksiyon dolu gece hayatında kulübün öne çıkan özelliği ise multimedya dans pistidir. Bu harika kulüpte sadece en iyi müzik sesleri, popüler DJ’ler ve tanınmış sanatçılar sahne almaktadır. Kulüpte sigara içilmesine izin verilmemektedir, bazı misafirler için rahatsız edici olabilmektedir. Ayrıca pasaportun ziyaretçinin yanında olması gereklidir. Küçüklerin kulübe girmesi yasaktır, girişte kıyafet ve kimlik kontrolü yapılmaktadır. Kurallara uyulması halinde Belarus Minsk gece hayatı oldukça çeşitli eğlence seçeneklerini bir arada yaşatmaktadır.

Minsk Gece Hayatı Black House Club.

Black House Club, Minsk’te prestijli bir gece kulübüdür. Şık, iyi bir iç tasarıma sahiptir ve her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Şişelerden yapılmış bir duvar, heykellerin üzerinde duran şeffaf zeminler, tepe vinçler ve duvarların ve tavanların değişen rengi izlenimini oluşturmaktadır.

Black House Club mutfağının çeşitliliği ile de ziyaretçilerini memnun etmektedir. Avrupa, Japon, Beyaz Rusya ve şefin spesiyalitesi oldukça farklı lezzetlerin tadılmasını sağlamaktadır.Formun Üstü

 

Related Posts

Minsk Tatil

Ekim 10, 2022

Minsk Tatili

Ekim 9, 2022

Minsk Rehber

Ekim 8, 2022

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Minsk Gece Hayatı