Belarus Rehber

Belarus Rehber ile Belarus unutulmaz bir deneyim yaşamak isteyen herkes için inanılmaz fırsatlar sunan bir ülkedir. Düzenlenen turlar ile bu eşsiz güzellikteki ve inanılmaz gece hayatına sahip ülkeyi deneyimlemek mümkündür. Avrupa’nın kalbinin attığı bu harika ülke görülmeye değer ülkelerin başında gelmektedir.

Türkiye’den vizesiz olarak gidilebilen bir ülke olduğu için gezi meraklısı olanların özellikle gitmek isteyeceği bir ülke konumundadır. Beyaz Rusya olarak da bilinen bu ülke Karadeniz’in kuzeyinde yer alır. Başkenti Minsk’tir ve gezilecek yerlerin çoğu bu şehirden oluşmaktadır. En önemli ve Meşhur Francyska Skaryny Caddesi dir. Belarus rehber Gezilecek müzeler ve kiliseler ve  tarihi anlatımlarıyla siz ziyaretçilerini adeta büyülemektedir.

Belarus Rehberleri İle Belarus ’un Tüm Şehirlerini Gezin !

Belarus turu içerisinde gidilecek birçok yer bulunmaktadır. Görülmeye değer şehirler, tarih ve doğa oldukça eşsiz manzaralar oluşturmaktadır. Belarus şehirleri ayrı  atmosfer ve güzelliklere sahiptir.

BelarusA giden ziyaretçiler, başkent haricinde ülkenin en büyük ikinci şehri olan Brest’te kesinlikle görülmesi gereken yerleri de ziyaret etmelidirler.

Renkli ahşap evlerin olduğu sokaklar bu şehre masalsı bir hava katmaktadır. Arnavut kaldırımların zemini sardığı şehir de ziyaretçiler kendilerini bambaşka bir diyarda gibi bulmaktadır.  Brest haricinde görülecek bir diğer şehirde  Gomel’dir.  Gomel ülkenin üniversite şehri de denebilir. Gomel başkent Minsk’e yaklaşık olarak 5 saat uzaklıktadır. Gomel üniversite şehri olduğu için genç insanlarla dolu cıvıl cıvıl enerjik dolu şehirdir.

Belarus rehber turuna katılarak en güzel yerleri görmek, ve gezilen noktalar ile ilgili ayrıntılı bilgilere sahip olmak mümkündür.

Belarus Rehber Fiyatları

Belarus turu ile ziyaretçiler eşsiz güzellikte zaman geçirmektedir. Özellikle işinde son derece profesyonel firmalar ile Belarus turuna katılmak eğlenceyi iki katına çıkarmaktadır. Tur firmaları ziyaretçiler için her ayrıntıyı planlamakta ve tüm detayları ziyaretçileri yormadan halletmektedir. Belarus tur firmaları sağladıkları kaliteli hizmet ve Belarus rehber hizmeti yanı sıra mümkün olan en ekonomik şartları da, Belarus turuna katılmak isteyen misafirlere sunmaktadır.

Belarus turu birçok farklı seçenekler ile ziyaretçilere sunulmaktadır. Bu neden ile tur fiyatları ile net bir fiyat verme imkanı bulunmamaktadır.

 

Related Posts

Minsk Tatil

Ekim 10, 2022

Minsk Tatili

Ekim 9, 2022

Minsk Rehber

Ekim 8, 2022

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Minsk Gece Hayatı