Beyaz Rusya Turu

Beyaz Rusya turu ile her zaman turlarımıza katılabilirsiniz. Beyaz Rusya ya da diğer adıyla Belarus Cumhuriyeti Doğu Avrupa da bulunur. 1991 yılında Sovyet Birliğinin dağılmasıyla bağımsızlığını ilan etmiştir. Başkenti Minsk’tir. Minsk aynı zamanda ülkenin en büyük ve en çok turist alan şehridir.

Batıda Polonya, kuzeybatıda Litvanya, kuzeyde Letonya, doğuda Rusya ve güneyde Ukrayna ile komşudur. Beyaz Rusya komşuları ile oldukça iyi ilişkiler içerisindedir.

Beyaz Rusya Turu Gezilecek Yerler 

Beyaz Rusya’ya gitmek için vizeye ihtiyacınız yoktur. Beyaz Rusya turu yapan çeşitli tatil siteleri ile bu ülkeye gidilebilmektedir. Uygun fiyatlı paketlerle ile Beyaz Rusya turu yapılmaktadır.

Beyaz Rusya’da nerelere gidilebilir? Sorusu özellikle son yıllarda oldukça fazla sorulmaktadır. Minsk şehrine gidecekseniz Kızıl Kilise ve 2. Dünya Savaşı müzesine mutlaka gitmelisiniz. Grodno şehrindeki kalelere ve kalozho kilisesine, Gomel şehrindeki Gomel sarayına, Nesvizh şehrindeki manastır ve müzelere gidebilirsiniz. Beyaz Rusya turu yapmak istediğinizde katılacağınız tur muhakkak bu yerleri gezdirecektir zaten.

Beyaz Rusya Turu Fiyatları 

Beyaz Rusya turu 349 USD’dan başlayan fiyatlara size bu güzel şehri tanıma fırsatı sunar. Çeşitli mimari yapıları ile kendine hayran bırakacak bu şehir turuna katılacaksanız turun size neler sunduğunu dikkatle okumalısınız.

Beyaz Rusya Turu Programlarını Kimler Tercih Etmeli?

Vizesiz seyahat edip şehrin en popüler yapılarını görmek istiyorsanız, kalacak yeri ayarlamak gözünüzü korkutuyor ve dil bilmiyorsanız Beyaz Rusya turu yapan tatil siteleri tam size göre. Size kalacak yer ayarlar, Türkçe rehber eşliğinde şehri gezmenizi, sim kart ve internet hizmeti sunar. Beyaz Rusya turu yapacaksanız tabi ki eğlence mekanlarına gitmeden dönmeyin. Beyaz Rusya’nın başkenti olan Minsk şehri eğlence mekanlarıyla dünyaca ünlü.

Minsk şehrinin eğlence mekanlarında ünlü isimlerle karşılaşmak mümkün. Sabahlara kadar eğlenen insanlarıyla Minsk uyumayan bir şehirdir.

Beyaz Rusya turu yapmayı düşünüyorsanız gece hayatına katılmadan dönmeyin deriz. Gündüz mimar güzellikleri ile dikkat çeken güzel şehir Minsk geceleri ışıklarıyla dikkat çekiyor. Beyaz Rusya turu pahalı bir tur olarak gözükse sunmuş oldukları, tarihi, doğası ve kültürü ile oldukça ucuz bir ülke olarak değerlendirilmektedir.

 

Related Posts

Minsk Tatil

Ekim 10, 2022

Minsk Tatili

Ekim 9, 2022

Minsk Rehber

Ekim 8, 2022

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Minsk Gece Hayatı